ליצור קורס דיגיטלי מניב בסנטדרט של קבוצת ניב

ליצור קורס דיגיטלי בסטנדרט של חו״ל שימתג אותך, יבדל אותך, ימקם אותך מעל כל המתחרים וייצר לך הכנסה מניבה

איך זה עובד?

אם הגעת לדף הזה כנראה שיש לך ערך יוצא דופן וידע להציע לעולם וכנראה שאתה מבין את היתרונות של להפיק קורס דיגיטלי בסטנדרט הגבוה ביותר. 

אתה מבין שקורס דיגיטלי זה כלי עוצמתי מאין כמותו, הן לייצור הכנסה, הן לחיזוק המותג, הן לבידול אל מול המתחרים והן להפצת הבשורה שיש לך לעולם. 

אנחנו כאן כדי להציע לך שירותי הפקה ושיווק של קורס דיגיטלי בסטנדרט הגבוה ביותר החל משלב הרעיון, דרך כתיבת התוכן, סילבוס הקורס, סדר ונושאי השיעורים, הכנה לימי הצילום, צילום בסטודיו מקצועי עם צלם ומומחה תוכן, עריכה ושיווק הקורס. 

השאירו פרטים או התקשרו
0775417100

אודותנו

ברוכים הבאים לקבוצת ניב. אנו יודעים לקחת תוכן וידע של אנשים ולארוז אותם בצורה כזאת שאנשים יהנו לצרוך וירצו לרכוש ממיטב כספם.

קבוצת ניב הוקמה בשנת 2013 על ידי יהודה ניב, וליוותה עד היום למעלה מ-3000 לקוחות, ביניהם דמויות מפתח מרתקות במשק הישראלי דוגמת סופרים, מנטורים, אנשי עסקים ומובילי דעת קהל.

ההתמחות של קבוצת היא להפוך רעיונות למוצר מוגמר ומושלם על פי החזון של היוצר, החל מרמת הרעיון, התכנון, ההפקה ועד לשלבי ההפצה והשיווק. עם מעטפת מקצועית, ניסיון רב שנים ותשתית שיווקית.

קבוצת ניב מעניקה בית לבעלי עסקים, מנטורים, יוצרי תוכן, סופרים, אנשי עסקים, מדע ורוח, ספורטאים,אנשי טלוויזיה ועוד, כל זאת תחת קורת גג אחת.

הקבוצה חרתה על דגלה לעזור לכל אדם להטביע חותמו בעולם במקצוענות ואיכות חסרות פשרות, עם צוות מקצועי, קשוב, מסור, שיודע להפוך כל חלום למציאות.

השאירו פרטים או התקשרו
0775417100

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן