מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור של כולנו
קול קורא - להגשת מועמדות לפרויקט איסוף העדויות של ספרי ניב

קול קורא

שלחו את הסיפור שלכם והגישו מועמדות להשתתפות בספר החשוב של העשור

"מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור של כולנו"

- פרויקט איסוף העדויות של ספרי ניב -

אנו נבחר 50 סיפורים קצרים שלכם,
כל סיפור עד 1,000 מילה,
ונהפוך את הסיפורים שלכם לספר.
אנו נתרגם את הספר ל- 70 שפות,
נשווק ונפיץ את הספר בכל העולם!
כך, יחד איתכם, נדאג שכל העולם ידע.

כל הרווחים מהפרויקט ייתרמו לטובת נפגעי עוטף עזה
ספר מאורעות 7 באוקטובר

הסיפורים האישיים

הם הכוח של כולנו.

אתם תכתבו, ואנחנו נדאג שכל העולם יקרא.

מכל הסיפורים הקצרים שנקבל מכם, אנו נבחר את 50 הסיפורים שלדעתנו יחד משקפים את היום שהשפיע על אומה שלמה. 

את הסיפורים שנבחר, אנו נארוז, נשייף, נזקק, נערוך, נעצב וניצוק אל תוך הספר החשוב ביותר שיצא לאור בעשור הנוכחי. 
את הכאב של כולנו נהפוך להשפעה – יחד נדאג שכל העולם ישמע ויזכור.

50 סיפורים.
70 שפות.
עם הספר - עם אחד.

למה חשוב שהספר הזה יצא לאור?

כתיבה היא הדבר היחידי שמנצח את מבחן הזמן

בתור הוצאת הספרים המובילה והמשפיעה ביותר בישראל, הבנו שזו האחריות שלנו לספר את הסיפור של מאורעות 7 באוקטובר – היום שלאחריו החיים של כולנו לא יהיו אותו הדבר.

כולנו התעוררנו למציאות אחרת, מציאות שבה איבדנו אהובים, הורים, ילדים, חברים, מכרים – כולנו כעם איבדנו חלק מעצמנו.

והתפקיד שלנו, כגוף ספרותי ישראלי בעל יכולות הפצה בין לאומיות, הוא לוודא שהסיפור של היום הנורא הזה, יסופר לכל העולם, וינצח את מבחן הזמן.

נא לקרוא את התקנון לפני שמגישים סיפור קצר למערכת.

בואו נפיץ יחד את הבשורה!

עזרו לנו להפיץ את הבשורה. אנו מזמינים לכתוב סיפור קצר (עד 1,000 מילה) בנושא מאורעות 7 באוקטובר ולהגיש את הסיפור למערכת שלנו. 

צוות העורכים המיומן שלנו יעשה את המיטב על מנת לבחור את הסיפורים שלדעתנו ייצגו את נקודת המבט הרחבה והמדויקת ביותר, על מנת שהספר יזכה לחשיפה הרחבה ביותר.

הפרויקט כולו במימון מלא של הוצאת ספרי ניב, אך אנו פתוחים להצעות לשיתופי פעולה וחסויות.

לפרטים בנושא זה, נא לפנות אלינו בווטסאפ (כפתור מופיע על המסך בצד שמאל למטה), או במייל: oct7@nivbook.co.il

כל הרווחים מהפרויקט ייתרמו לנפגעי עוטף עזה.
אנא שתפו עם כל מי שלדעתכם זה רלוונטי עבורו.

מי אנחנו

ספרי ניב הוקמה לפני יותר מעשור על ידי יהודה ניב, וכיום היא ההוצאה לאור הגדולה והמשפיעה ביותר בישראל, עם למעלה מ־5,500 סופרים ויותר מ־350 רבי מכר שמכרו מיליוני עותקים בארץ ובעולם.

השליחות שלנו היא לעזור לכל אדם להטביע את חותמו באמצעות הוצאת ספר.

אנו בספרי ניב רוצים להראות לכם, אנשי המילה הכתובה, שזה בהחלט אפשרי – שאפשר להגשים חלום, להוציא ספר לאור וליהנות מהדרך. להפיץ את החומרים שלכם לכמה שיותר ערוצים ולגעת בכמה שיותר קוראים באמצעות המילים שלכם, בכל שפה ובכל יבשת.

הוצאת ספרי ניב משלבת טכנולוגיות מתקדמות, לצד ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך, החל משלבי הכתיבה, דרך שלבי ההוצאה לאור השונים, וכמובן לכל אורך תהליכי ההפצה, השיווק והיח"צ – הכול תחת קורת גג אחת. 

אם גם לכם יש חלום, להפוך לסופרים מן השורה, נשמח לקרוא את מה שכתבתם, להיפגש לקפה ולבחון יחד היתכנות לתהליך משותף. בהצלחה 🙂

לפרטים נוספים, בקרו באתר הבית שלנו.

להגשת מועמדות
אנו מזמינים אותך לשלוח את הסיפור שלך

נא למלא את הפרטים ולצרף קובץ WORD/DOC עם הסיפור שלך
(יתקבלו סיפורים עד 1,000 מילה)

צרפו קובץ WORD/DOC עם הסיפור שלכם
שתפו את הפרוייקט

כל הזכויות שמורות לספרי ניב בע"מ ©

להגשת מועמדות
אנו מזמינים אותך לשלוח את הסיפור שלך

נא למלא את הפרטים ולצרף קובץ WORD/DOC עם הסיפור שלך
(יתקבלו סיפורים עד 1,000 מילה)

צרפו קובץ WORD/DOC עם הסיפור שלכם
רוצה לתמוך בפרויקט ולהיות מהראשונים שיקבלו את הספר?
השאירו פרטים למטה ואנחנו ניצור איתכם קשר לפני השקת הספר. חזקים יחד!

תקנון פרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" 

 • כללי
 1. ברוכים הבאים לפרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" (להלן: "הפרויקט") המופעל על ידי חברת ניב בוקס טכנולוגיות בע"מ, ח.פ 515508711, (להלן: "החברה") באמצעות אתר האינטרנט של  החברה nivbook.co.il (להלן: "האתר").
 2. הרישום לפרויקט ומשלוח הקבצים מתבצע באמצעות האתר ומהווה הצהרה מצד הנרשם כי קרא את הוראות תקנון זה על התנאים וההגבלות הכלולים בו, הבין אותן, הסכים להן והוא מתחייב לפעול על פיהן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הנרשם לבין החברה.
 3. התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל הנרשמים לפרויקט מוטלת החובה להתעדכן בתקנון העדכני בהתאם. 
 4. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני/בנות שני המינים והשימוש בלשון זכר ו/או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. 
 5. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.
 • קצת על הפרויקט
 1. פרויקט "סיפורי מלחמה" הוא יוזמה וולונטרית מצד החברה, שמטרתו לאפשר לנפגעי המלחמה, במישרין ו/או בעקיפין, לספר את סיפוריהם ממלחמת "חרבות ברזל" ומאירועי 07.10.23, באמצעות הפקת ספר המרכז סיפורים. הספר יתורגם לשפות נוספות ויופץ בארץ ובעולם (כל הרווחים ממכירת הספר יועברו לתרומה עבור תושבי עוטף עזה)."
 2. מטרת הפרויקט היא איסוף סיפורים קצרים, עד 1,000 מילה לכל סיפור, והבאתם לידיעת הציבור בארץ ו/או בעולם, למען יראו וידעו את אשר חוו תושבי ואזרחי מדינת ישראל (להלן:  "הסיפור" ו/או "הסיפורים").
 3. הסיפורים אשר ייבחרו על ידי החברה, ייערכו ויאוגדו לכדי ספר ו/או חוברת ו/או יוטמעו יחד או כל סיפור לחוד, במסגרת אמצעי המדיה העומדים לרשות החברה (כגון: רשתות חברתיות, פוסטים, סרטונים, אנימציות, בלוגים, כתבות, אתרי אינטרנט, פרסום ממומן וכד'). 
 4. הרישום לפרויקט, משלוח הסיפור והפקתו ו/או הפצתו, אינם כרוכים בתשלום והחברה מתחייבת לשאת בכל העלויות הכרוכות בתהליך.
 5. כל ההכנסות ו/או הרווחים אשר יתקבלו, במידה שיתקבלו, מהפרויקט, יועברו לתרומה לגופים המוגדרים כמלכ"ר בלבד וללא כל כוונת רווח.
 6. החברה אינה מתחייבת לעשות שימוש בכל הסיפורים אשר יועברו לעיונה והיא שומרת על זכותה לבחור ולברור סיפורים על פי שיקול דעתה, מבלי לעדכן או ליידע את הנרשמים.
 7. החברה שומרת על זכותה להפסיק את הפרויקט בכל עת, אף לאחר קבלת סיפורים מאת הנרשמים.
 • תהליך הרישום לפרויקט
 1. במסגרת הפרויקט, מזמינה החברה את הציבור לשלוח אליה סיפור אישי כתוב הקשור לאירועי "מלחמת חרבות ברזל".
 2. אופן הרישום לפרויקט מתבצע באמצעות רישום באתר, כאשר לאחר מענה על סדרת שאלות, רישום פרטי הנרשמים ואישור תקנון זה (להלן: "הנרשם" ו/או "הנרשמים"), יתאפשר בידי הנרשמים לשלוח את סיפוריהם באמצעות קובץ Word/Doc.
 3. הזכאות להירשם לפרויקט תקפה לכל אזרח/תושב אשר מלאו לו 18 שנים, ובהצגת תעודה מזהה. קטין המבקש להירשם לפרויקט ייחשב כקטין אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסים.
 4. הנרשמים מתחייבים לכלול במסגרת סיפוריהם עובדות ו/או אירועים מבוססים ואמיתיים ומתחייבים שלא לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית. נרשם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים על פי כל דין.
 5. כמו כן, מתחייבים הנרשמים שלא לכלול במסגרת סיפוריהם כל מידע מסווג ו/או מידע העלול לפגוע בביטחונה של מדינת ישראל ו/או כל מדינה אחרת, כל מידע שיש בו לשון הרע והוצאת דיבה ו/או כל ביצוע עבירה אחרת. 
 6. החברה לא תישא בכל אחריות למידע ו/או לנכונותו שיישלח על ידי הנרשמים לפרויקט או בגין כל עובדה, מסמך, סרטון, תמונה או כל פרט אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 7. החברה תהיה רשאית לערוך לשונית, תחבירית וספרותית את הסיפור שיישלח אליה מאת הנרשמים, לעמד, לשנות או להוסיף פרטים ובלבד שאין אלו עובדות שאינן ידועות לה, ובלבד שבטרם פרסום או הפצת הסיפור, קיבלה את אישור הנרשם לשינויי העריכה כאמור.
 8. כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפורים ו/או לתוכנם ולרבות התכנים המופיעים בהם, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 9. הרישום לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים ע"י הנרשם מהווה הסכמה מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר אשר יישלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל רשות מפורשת בכתב או בעל פה מאת הנרשם. 
 10. הנרשם לא יהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידו אל החברה.
 • ביטולים  
 1. הנרשם יהיה רשאי לפנות אל החברה בבקשה שלא לפרסם את סיפורו, ובלבד שלא החלה החברה לעבוד על החומרים ששלח. לאחר שאישר הנרשם את הקובץ הסופי להפצה, לא יוכל עוד לחזור בו מהפצתו.
 2. החברה רשאית בכל עת להחליט שלא לפרסם סיפור כזה או אחר – כולו או חלקו, זאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן הודעה לנרשם או במתן הנמקה, ובמקרה כזה לא תעמוד לנרשם כל טענה כלפי החברה.
 • הצהרת הנרשם
 1. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנים, שקראתי ואני מסכים לכל הוראות תקנון הפרויקט.
 2. אני מודע לכך כי רישומי לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים אל החברה מהווה הסכמתי מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר שאשלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל את רשותי המפורשת בכתב או בעל פה. 
 3. כמו כן, אני מודע לכך כי כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפור או לכל חומר שאעביר אל החברה, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 4. אני מודע כי לא אהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידי אל החברה.
דילוג לתוכן