לכתוב ולהוציא לאור ספר ילדים ב-3 פגישות

הצטרפו לסדנא בת 3 מפגשים עם הסופר ומייסד הבלוג ״לשבור את המגירה״, בהם תקבלו כלים כיצד להפוך את הרעיון שלכם לספר ילדים, וכיצד להוציא אותו לאור.

הנה מה שיכול לקרות

שבוע עבר מאז ההוצאה לאור.
בחנות הספרים את\ה רואה את הספר שלך על המדף. את\ה פותח אותו, מסתכל על הכריכה ומדפדף. הוא בדיוק איך שחלמת שיראה. מהיום, את\ה סופר\ת בישראל.

הסיפור שלך

יש שביעות רצון מהתוצאה שהצלחת להגיע אליה ויש לך הרגשה שיש לך חלק ביצירה שתעניק ערך לאנשים אחרים. להתחיל לקבל אהבה מהסביבה והודעות מאימהות או אבות ששולחים לך: אני לא יודעת מה לעשות - רק את הספר שלך הוא רוצה לפני השינה!

הסיפור שלך

יש שביעות רצון מהתוצאה שהצלחת להגיע אליה ויש לך הרגשה שיש לך חלק ביצירה שתעניק ערך לאנשים אחרים. להתחיל לקבל אהבה מהסביבה והודעות מאימהות או אבות ששולחים לך: אני לא יודעת מה לעשות - רק את הספר שלך הוא רוצה לפני השינה!

השארת חותם

מה זה עושה לחיים שלך? כשיש התרומה בעקבות הספר שלך תרומה אמיתית, מלאת ערך ותוכן למשפחות רבות ברחבי ישראל? בזה שלקחת את החלום שלך והחלטת לכתוב אותו ולהוציא אותו לעולם.

אם חלמת להוציא ספר ילדים ועד עכשיו לא הצלחת להביא את עצמך לכתוב, הסדנה הזו בדיוק בשבילך.

שלושת המפגשים ילוו אותך משלב הרעיון הראשוני, לבניית מסגרת הסיפור, הכתיבה, העריכה, ועד ההוצאה לאור.
זה לא בהכרח יהיה קל, אבל במהלך הסדנה הדרך תיסלל הדרך והיעד כבר לא יהיה רחוק כל כך.

מה הולך לקרות בסדנה:

ניפגש ל3 מפגשים פיזיים

בכל מפגש נגבש צעד אחר צעד את הספר שלך. ניצור שלד יציב לסיפור, נלמד להכיר את הגיבור (ומאייר מקצועי אפילו יאייר אותו!), ונכיר את מפת הדרכים להוצאה לאור של ספר בישראל.

מפגש 2: הגיבור הופך לדמות ממשית

במפגש השני נלמד להכיר את הגיבור שלנו. מה מאפיין אותו, מהו הרצון שלו, ומה מונע ממנו להשיג את מה שהוא רוצה? למפגש הזה יצטרפו שני מאיירים מקצועיים שיאיירו את דמות הגיבור שלך.

מפגש 1: ספר ילדים ב 5 משפטים

כמעט כל סיפור ילדים ניתן לספר בחמישה משפטים. נבחן את הטענה הזו עם ספרים מפורסמים ונכתוב את הסיפור שלך בחמישה משפטים. נלמד על חוקי הסיפור של פיקסאר, מי קהל היעד שלנו ומה לעשות אם אין לנו עדיין רעיון.

מפגש 3: מטיוטא ראשונה להוצאה לאור

נראה כיצד חמשת המשפטים הופכים לסיפור שלם. נלמד כלים שיעזרו לנו לגבש הרגלי כתיבה ועריכה נכונים. נגלה את שיטת שלושת השלבים להוצאת ספר לאור.

בונוסים:

חוות דעת

במהלך הסדנה ינתנו חוות דעת לרעיון ולסינופסיס המלא של הסיפור.

תמיכה וליווי

תמיכה וליווי בתהליך הוצאת הספר לאור

איור מקצועי

מאיירים מקצועיים יאיירו יחד איתך את הגיבור

זה יכול להיות הספר שלך

מלאו פרטים עכשיו ועברו לעמוד התשלום המאובטח

ימי א' ו-ד' | 20,23,30.03
בניין אינטרגאמה, הרצליה

עלות ההשתתפות בסדנה: 1297

לזמן מוגבל רק: ₪397

או 4 תשלומים נוחים של ₪99 בלבד

מספר המקומות מוגבל

למי זה מתאים?

למי שיש רעיון ראשוני ולא יודע איך להתחיל

למי שרוצה להוציא ספר, בין אם למשפחה או באופן מסחרי

למי שכבר יש רעיון ותקוע באמצע הכתיבה

הכירו את אופיר עוז

סופר, קופירייטר ובלוגר, זוכה פרס משרד התרבות לסופרים בראשית דרכם. סיפורים פרי עטו פורסמו בכתבי עת בעברית, אנגלית, גרמנית ופרסית, וזכו בפרסים ספרותיים בארץ ובעולם. כותב ומנהל את הבלוג "לשבור את המגירה" המסייע לכותבים לשפר תהליכי כתיבה, ולהוציא לאור את יצירתם.

מעל מאה אלף משתמשים ביקרו בבלוג מאז השקתו וסופרים רבים יצאו לאור לאחר שנעזרו בטיפים ובמידע שנחלק בבלוג. אופיר חי ויוצר בקיבוץ מעברות, נשוי ואב לשני בנים שכבר כותבים סיפורים בעצמם. חלומו הוא להוציא לאור את ספרו השלישי בחו"ל.

מה אומרים עליי?

"והסוף, יא אללה, בסוף לא רציתי לסגור את הספר. נרטבו לי העיניים, שככה יהיה לי טוב."
עטרה אופק

סופרת ועורכת, על "הטוב מכל העולמות"
"אחרי שזרק את הגיבורה שלו לכל קצוות תבל ולכל תהומות הנפש, אופיר עוז אוחז בחזרה, בכישרון מרשים, בכל החוטים ומחבר את כולם לחבילה מהודקת אחת… יש כאן זהות יפהפייה בין תוכן לצורה, כמו מניפה שנפרשת על פני הגלובוס כולו, ואז שבה ומתכנסת אל הכאן ועכשיו… "שם של התחלה" הוא מעשה אמנות."
רן בן-נון
מבקר ספרות, ידיעות אחרונות
"כל סיפור בספר הוא סיכה נעוצה היטב ובמדויק, אופיר עוז מגלה הומור מושחז ואוזן רגישה ביותר לשפה, שהופכת את הקריאה בכל אחת מהיצירות הקטנות שבספר למענגת, כזאת שנעה בין חמלה להזדעזעות מוחלטת מהישירות המכאיבה שבה הדברים נאמרים. וזה נורא, וזה יפה."
עדנה אברמסון
הרפובליקה הספרותית, על "שם של התחלה".

מלאו פרטים עכשיו ועברו לעמוד התשלום המאובטח

ימי א' ו-ד' | 20,23,30.03
בניין אינטרגאמה, הרצליה

עלות ההשתתפות בסדנה: 1297

לזמן מוגבל רק: ₪397

או 4 תשלומים נוחים של ₪99 בלבד

מספר המקומות מוגבל

שאלות נפוצות

איפה ומתי הסדנה מתקיימת?

 

הסדנה מתקיימת בימי רביעי

המיקום הוא בבניין אינטרגאמה בהרצליה

פרטי הגעה מדויקים תקבלו מיד לאחר ההצטרפות.

כמה משתתפים יהיה בסדנה?

 

חשוב לי שהסדנה תהיה אינטימית וכל אחד ואחת יקבלו את היחס הנדרש, לכן הסדנה מוגבלת ל10 משתתפים בלבד.

מה לגבי הוצאה לאור?

 

מי שיבחר להוציא את הספר לאור, אנו נלווה אותו בתהליך עד לשלב חתימת החוזה אל מול ההוצאה לאור.

בנוסף, נוכל להשיג עבורכם הנחות על הוצאת הספר לאור.

כמה עולה הסדנה?

 

העלות בזמן המבצע היא ₪397 בלבד או ב4 תשלומים של ₪99.

 

מלאו פרטים עכשיו ועברו לעמוד התשלום המאובטח

ימי א' ו-ד' | 20,23,30.03
בניין אינטרגאמה, הרצליה

עלות ההשתתפות בסדנה: 1297

לזמן מוגבל רק: ₪397

או 4 תשלומים נוחים של ₪99 בלבד

מספר המקומות מוגבל

תקנון פרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" 

 • כללי
 1. ברוכים הבאים לפרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" (להלן: "הפרויקט") המופעל על ידי חברת ניב בוקס טכנולוגיות בע"מ, ח.פ 515508711, (להלן: "החברה") באמצעות אתר האינטרנט של  החברה nivbook.co.il (להלן: "האתר").
 2. הרישום לפרויקט ומשלוח הקבצים מתבצע באמצעות האתר ומהווה הצהרה מצד הנרשם כי קרא את הוראות תקנון זה על התנאים וההגבלות הכלולים בו, הבין אותן, הסכים להן והוא מתחייב לפעול על פיהן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הנרשם לבין החברה.
 3. התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל הנרשמים לפרויקט מוטלת החובה להתעדכן בתקנון העדכני בהתאם. 
 4. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני/בנות שני המינים והשימוש בלשון זכר ו/או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. 
 5. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.
 • קצת על הפרויקט
 1. פרויקט "סיפורי מלחמה" הוא יוזמה וולונטרית מצד החברה, שמטרתו לאפשר לנפגעי המלחמה, במישרין ו/או בעקיפין, לספר את סיפוריהם ממלחמת "חרבות ברזל" ומאירועי 07.10.23, באמצעות הפקת ספר המרכז סיפורים. הספר יתורגם לשפות נוספות ויופץ בארץ ובעולם (כל הרווחים ממכירת הספר יועברו לתרומה עבור תושבי עוטף עזה)."
 2. מטרת הפרויקט היא איסוף סיפורים קצרים, עד 1,000 מילה לכל סיפור, והבאתם לידיעת הציבור בארץ ו/או בעולם, למען יראו וידעו את אשר חוו תושבי ואזרחי מדינת ישראל (להלן:  "הסיפור" ו/או "הסיפורים").
 3. הסיפורים אשר ייבחרו על ידי החברה, ייערכו ויאוגדו לכדי ספר ו/או חוברת ו/או יוטמעו יחד או כל סיפור לחוד, במסגרת אמצעי המדיה העומדים לרשות החברה (כגון: רשתות חברתיות, פוסטים, סרטונים, אנימציות, בלוגים, כתבות, אתרי אינטרנט, פרסום ממומן וכד'). 
 4. הרישום לפרויקט, משלוח הסיפור והפקתו ו/או הפצתו, אינם כרוכים בתשלום והחברה מתחייבת לשאת בכל העלויות הכרוכות בתהליך.
 5. כל ההכנסות ו/או הרווחים אשר יתקבלו, במידה שיתקבלו, מהפרויקט, יועברו לתרומה לגופים המוגדרים כמלכ"ר בלבד וללא כל כוונת רווח.
 6. החברה אינה מתחייבת לעשות שימוש בכל הסיפורים אשר יועברו לעיונה והיא שומרת על זכותה לבחור ולברור סיפורים על פי שיקול דעתה, מבלי לעדכן או ליידע את הנרשמים.
 7. החברה שומרת על זכותה להפסיק את הפרויקט בכל עת, אף לאחר קבלת סיפורים מאת הנרשמים.
 • תהליך הרישום לפרויקט
 1. במסגרת הפרויקט, מזמינה החברה את הציבור לשלוח אליה סיפור אישי כתוב הקשור לאירועי "מלחמת חרבות ברזל".
 2. אופן הרישום לפרויקט מתבצע באמצעות רישום באתר, כאשר לאחר מענה על סדרת שאלות, רישום פרטי הנרשמים ואישור תקנון זה (להלן: "הנרשם" ו/או "הנרשמים"), יתאפשר בידי הנרשמים לשלוח את סיפוריהם באמצעות קובץ Word/Doc.
 3. הזכאות להירשם לפרויקט תקפה לכל אזרח/תושב אשר מלאו לו 18 שנים, ובהצגת תעודה מזהה. קטין המבקש להירשם לפרויקט ייחשב כקטין אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסים.
 4. הנרשמים מתחייבים לכלול במסגרת סיפוריהם עובדות ו/או אירועים מבוססים ואמיתיים ומתחייבים שלא לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית. נרשם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים על פי כל דין.
 5. כמו כן, מתחייבים הנרשמים שלא לכלול במסגרת סיפוריהם כל מידע מסווג ו/או מידע העלול לפגוע בביטחונה של מדינת ישראל ו/או כל מדינה אחרת, כל מידע שיש בו לשון הרע והוצאת דיבה ו/או כל ביצוע עבירה אחרת. 
 6. החברה לא תישא בכל אחריות למידע ו/או לנכונותו שיישלח על ידי הנרשמים לפרויקט או בגין כל עובדה, מסמך, סרטון, תמונה או כל פרט אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 7. החברה תהיה רשאית לערוך לשונית, תחבירית וספרותית את הסיפור שיישלח אליה מאת הנרשמים, לעמד, לשנות או להוסיף פרטים ובלבד שאין אלו עובדות שאינן ידועות לה, ובלבד שבטרם פרסום או הפצת הסיפור, קיבלה את אישור הנרשם לשינויי העריכה כאמור.
 8. כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפורים ו/או לתוכנם ולרבות התכנים המופיעים בהם, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 9. הרישום לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים ע"י הנרשם מהווה הסכמה מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר אשר יישלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל רשות מפורשת בכתב או בעל פה מאת הנרשם. 
 10. הנרשם לא יהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידו אל החברה.
 • ביטולים  
 1. הנרשם יהיה רשאי לפנות אל החברה בבקשה שלא לפרסם את סיפורו, ובלבד שלא החלה החברה לעבוד על החומרים ששלח. לאחר שאישר הנרשם את הקובץ הסופי להפצה, לא יוכל עוד לחזור בו מהפצתו.
 2. החברה רשאית בכל עת להחליט שלא לפרסם סיפור כזה או אחר – כולו או חלקו, זאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן הודעה לנרשם או במתן הנמקה, ובמקרה כזה לא תעמוד לנרשם כל טענה כלפי החברה.
 • הצהרת הנרשם
 1. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנים, שקראתי ואני מסכים לכל הוראות תקנון הפרויקט.
 2. אני מודע לכך כי רישומי לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים אל החברה מהווה הסכמתי מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר שאשלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל את רשותי המפורשת בכתב או בעל פה. 
 3. כמו כן, אני מודע לכך כי כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפור או לכל חומר שאעביר אל החברה, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 4. אני מודע כי לא אהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידי אל החברה.
דילוג לתוכן