הספר שלך בידיים טובות

ספרי ניב - הוצאת הספרים המובילה בישראל

הוצאת ספרים שעובדת אחרת | כל סוגי הספרים | ליווי מקצועי ומשפחתי לאורך כל הדרך | הבית החם לסופרים בישראל.

הצטרפו למשפחת הסופרים

ערוצי ההפצה של ספרי ניב

ספרי ניב בתקשורת

גופים תקשורתיים שסקרו אותנו ואת הסופרים שלנו

קצת מספרים

מעל 5,000 סופרים
0 +
עובדים בחברה
0 +
ספקי משנה
0 +
ספרים בשנה
0 +
רבי מכר
0 +

ברוכים הבאים למשפחת ספרי ניב

הצטרפו למשפחת הסופרים

אז מה מיוחד בספרי ניב?

גופים שעובדים עמנו

שאלות ותשובות

כי הוצאת ספרי ניב היא הבית החם של הסופרים בישראל.
הוצאנו אלפי ספרים לאור בזכות המקצוענות שלנו, הניסיון, העובדה שאנחנו תמיד דוחפים קדימה ומתחדשים, המבחר העצום שיש לנו שכולל עשרות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שילוו אותך לאורך כל התהליך, העובדה שהמילה האחרונה נשארת שלכם ועוד הרבה מעבר!

אצלנו מאמינים שהסופר מעל הכל, ושמלוא הזכויות לספר שייכות לו.
מה זה אומר בפועל? הסופרים שלנו זוכים ליהנות מאחוז התמלוגים הגבוהה ביותר על מכירת ספריהם, וגם לאחר הוצאת הספר יוכלו להוציא לו גרסה דיגיטלית, הצגת ילדים או תרגום ללא בעיה, והם הבעלים היחידים לזכויות על ספרם.

לא רק, אנחנו יודעים שהעתיד כבר כאן ולכן בספרי ניב תוכלו להוציא גם ספר דיגיטלי שיימכר בכל החנויות המוכרות, וגם להוציא גרסת שמע לספר, טרנד שהולך וצובר תאוצה בישראל ובעולם, בנוסף תוכלו להוציא גם ספר אינטראקטיבי שמתאים במיוחד לספרי ילדים כיוון שהוא מאפשר להם "לשחק" עם הדמויות ולהתקדם עם העלילה בקצב שלהם, והכל זמין גם באפליקציה שלנו!

אנחנו עובדים עם רשתות השיווק של סטימצקי וצומת ספרים, אבל מציעים לסופרים שלנו גם חנות מקוונת שמאפשרת להם ליהנות מאחוז התמלוגים הגבוה ביותר. בנוסף, אנחנו עובדים גם עם חנויות מקוונות אחרות כמו עברית, אינדיבוק, מנדליי ועוד, בשביל להבטיח שהספר ייחשף לקהל הפוטנציאלי הרחב ביותר.

בשביל לקדם את הסופרים שלנו בצורה המיטבית, בנוסף לשירותי שיווק ויח"צ המוצעים על ידנו, החלטנו לפתוח מסלולי למידה שונים. אנחנו מציעים מגוון סדנאות וסמינרי שיווק ייחודים שיעזרו לכם לשדרג את התהליך ולהפוך את הקהל שלכם לקהילה חמה ותומכת. אנחנו מאמינים שהסופר מכיר את היצירה שלו בצורה הטובה ביותר, ובעזרת טיפים וכלים ייחודים הוא יוכל לעשות עבודה מיטבית.

בנוסף לעריכה ספרותית, לשונית, הגהה, עימוד, עיצוב כריכה ועבודה מול בית דפוס איכותי, אנחנו מאפשרים שירות שכולל כותב
צללים – במקרה ואתם מתקשים לכתוב את הספר בעצמכם או שאין לכם את הזמן להקדיש לנושא כמו שהייתם רוצים, סופר צללים
ישב אתכם למספר שיחות, יקבל ממכם את המידע החשוב ויכתוב ספר במילים שלכם.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

הצטרפו למשפחת הסופרים

תקנון פרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" 

 • כללי
 1. ברוכים הבאים לפרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" (להלן: "הפרויקט") המופעל על ידי חברת ניב בוקס טכנולוגיות בע"מ, ח.פ 515508711, (להלן: "החברה") באמצעות אתר האינטרנט של  החברה nivbook.co.il (להלן: "האתר").
 2. הרישום לפרויקט ומשלוח הקבצים מתבצע באמצעות האתר ומהווה הצהרה מצד הנרשם כי קרא את הוראות תקנון זה על התנאים וההגבלות הכלולים בו, הבין אותן, הסכים להן והוא מתחייב לפעול על פיהן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הנרשם לבין החברה.
 3. התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל הנרשמים לפרויקט מוטלת החובה להתעדכן בתקנון העדכני בהתאם. 
 4. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני/בנות שני המינים והשימוש בלשון זכר ו/או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. 
 5. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.
 • קצת על הפרויקט
 1. פרויקט "סיפורי מלחמה" הוא יוזמה וולונטרית מצד החברה, שמטרתו לאפשר לנפגעי המלחמה, במישרין ו/או בעקיפין, לספר את סיפוריהם ממלחמת "חרבות ברזל" ומאירועי 07.10.23, באמצעות הפקת ספר המרכז סיפורים. הספר יתורגם לשפות נוספות ויופץ בארץ ובעולם (כל הרווחים ממכירת הספר יועברו לתרומה עבור תושבי עוטף עזה)."
 2. מטרת הפרויקט היא איסוף סיפורים קצרים, עד 1,000 מילה לכל סיפור, והבאתם לידיעת הציבור בארץ ו/או בעולם, למען יראו וידעו את אשר חוו תושבי ואזרחי מדינת ישראל (להלן:  "הסיפור" ו/או "הסיפורים").
 3. הסיפורים אשר ייבחרו על ידי החברה, ייערכו ויאוגדו לכדי ספר ו/או חוברת ו/או יוטמעו יחד או כל סיפור לחוד, במסגרת אמצעי המדיה העומדים לרשות החברה (כגון: רשתות חברתיות, פוסטים, סרטונים, אנימציות, בלוגים, כתבות, אתרי אינטרנט, פרסום ממומן וכד'). 
 4. הרישום לפרויקט, משלוח הסיפור והפקתו ו/או הפצתו, אינם כרוכים בתשלום והחברה מתחייבת לשאת בכל העלויות הכרוכות בתהליך.
 5. כל ההכנסות ו/או הרווחים אשר יתקבלו, במידה שיתקבלו, מהפרויקט, יועברו לתרומה לגופים המוגדרים כמלכ"ר בלבד וללא כל כוונת רווח.
 6. החברה אינה מתחייבת לעשות שימוש בכל הסיפורים אשר יועברו לעיונה והיא שומרת על זכותה לבחור ולברור סיפורים על פי שיקול דעתה, מבלי לעדכן או ליידע את הנרשמים.
 7. החברה שומרת על זכותה להפסיק את הפרויקט בכל עת, אף לאחר קבלת סיפורים מאת הנרשמים.
 • תהליך הרישום לפרויקט
 1. במסגרת הפרויקט, מזמינה החברה את הציבור לשלוח אליה סיפור אישי כתוב הקשור לאירועי "מלחמת חרבות ברזל".
 2. אופן הרישום לפרויקט מתבצע באמצעות רישום באתר, כאשר לאחר מענה על סדרת שאלות, רישום פרטי הנרשמים ואישור תקנון זה (להלן: "הנרשם" ו/או "הנרשמים"), יתאפשר בידי הנרשמים לשלוח את סיפוריהם באמצעות קובץ Word/Doc.
 3. הזכאות להירשם לפרויקט תקפה לכל אזרח/תושב אשר מלאו לו 18 שנים, ובהצגת תעודה מזהה. קטין המבקש להירשם לפרויקט ייחשב כקטין אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסים.
 4. הנרשמים מתחייבים לכלול במסגרת סיפוריהם עובדות ו/או אירועים מבוססים ואמיתיים ומתחייבים שלא לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית. נרשם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים על פי כל דין.
 5. כמו כן, מתחייבים הנרשמים שלא לכלול במסגרת סיפוריהם כל מידע מסווג ו/או מידע העלול לפגוע בביטחונה של מדינת ישראל ו/או כל מדינה אחרת, כל מידע שיש בו לשון הרע והוצאת דיבה ו/או כל ביצוע עבירה אחרת. 
 6. החברה לא תישא בכל אחריות למידע ו/או לנכונותו שיישלח על ידי הנרשמים לפרויקט או בגין כל עובדה, מסמך, סרטון, תמונה או כל פרט אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 7. החברה תהיה רשאית לערוך לשונית, תחבירית וספרותית את הסיפור שיישלח אליה מאת הנרשמים, לעמד, לשנות או להוסיף פרטים ובלבד שאין אלו עובדות שאינן ידועות לה, ובלבד שבטרם פרסום או הפצת הסיפור, קיבלה את אישור הנרשם לשינויי העריכה כאמור.
 8. כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפורים ו/או לתוכנם ולרבות התכנים המופיעים בהם, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 9. הרישום לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים ע"י הנרשם מהווה הסכמה מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר אשר יישלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל רשות מפורשת בכתב או בעל פה מאת הנרשם. 
 10. הנרשם לא יהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידו אל החברה.
 • ביטולים  
 1. הנרשם יהיה רשאי לפנות אל החברה בבקשה שלא לפרסם את סיפורו, ובלבד שלא החלה החברה לעבוד על החומרים ששלח. לאחר שאישר הנרשם את הקובץ הסופי להפצה, לא יוכל עוד לחזור בו מהפצתו.
 2. החברה רשאית בכל עת להחליט שלא לפרסם סיפור כזה או אחר – כולו או חלקו, זאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן הודעה לנרשם או במתן הנמקה, ובמקרה כזה לא תעמוד לנרשם כל טענה כלפי החברה.
 • הצהרת הנרשם
 1. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנים, שקראתי ואני מסכים לכל הוראות תקנון הפרויקט.
 2. אני מודע לכך כי רישומי לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים אל החברה מהווה הסכמתי מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר שאשלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל את רשותי המפורשת בכתב או בעל פה. 
 3. כמו כן, אני מודע לכך כי כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפור או לכל חומר שאעביר אל החברה, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 4. אני מודע כי לא אהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידי אל החברה.
דילוג לתוכן