זה הזמן לחזק את המותג שלכם
ולקחת אותו לשלב הבא!

יתרון על פני מתחרים

נתיב הכנסה נוסף

הקפצת חשיפה של העסק

נגן וידאו

רוצים להוציא ספר ולהפוך לאוטוריטה בתחומכם?

השאירו פרטים כאן

למי זה מתאים?

אנשי עסקים

יזמים

מנטורים ומאמנים

מרצים

עצמאיים

יועצים משפחתיים וזוגיים

בכירים בארגונים

עמותות

סוכני נדל"ן

בעלי עסקים שמבוססים על מכירות

ספרי אוטוריטה של לקוחותינו

למה כדאי להוציא ספר?

מיתוג ובידול

מקל על כל תהליך מכירה

כרטיס ביקור

מוצר כניסה

שיפור תהליכי שיווק

איך עובד התהליך?

פרק א'
הגשת כתב יד
לקטור ההוצאה המנוסה שלנו יקרא את כתב היד המלא שלכם וייתן חוות דעת מקצועית ליועצים הספרותיים שלנו לפני פגישת האפיון, ככה נוכל לעזור לך לטוות את הדרך הנכונה ביותר עבורך ועבור הספר שלך
פרק ב'
פגישת אפיון
היועצים הספרותיים שלנו ישמחו להיפגש אתכם ללא עלות או התחייבות, בפגישה נכיר אתכם, נתחבר, נעמיק במילים ונגבש עבורכם תוכנית מסודרת ליציאה לאור, בשילוב סט הכלים המתאימים במיוחד לספרך.
פרק ג'
הפקת הספר
ברגע שנצא לדרך, מנהל ההפקה שלכם, יבחר עורך ספרותי ולשוני מתוך מאגר המומחים שלנו, הם יעזרו ללטש את הטקסט בצורה המיטבית יחד איתך.
פרק ד'
עיצוב
בכדי להבטיח שהספר יצא בצורה הטובה ביותר, נעבוד עם מעמד לעיצוב הדפים השונים, ומעצב כריכות בשביל למשוך את הקהל הפוטנציאלי.
פרק ה'
הדפסה
עבודה עם בית דפוס מקצועי ומנוסה שידאג שהספרשלך יצא לאור בצורה האיכותית ביותר, בדיוק כמו שחלמת.
פרק ו'
הפצה ושיווק
גם אחרי היציאה לאור נמשיך לעמוד לשירותכם ולעזור לכם בקידום הספר ברשתות החברתיות, עם דיוור רלוונטי, בעבודה מול רשתות הספרים המובחרות, בשלב יחסי ציבור לספר ופרסום בחנויות מקוונות.
Previous slide
Next slide

"אין לי כתב יד וגם אין לי זמן לכתוב"

סופר צללים יכול להיות פתרון מצוין בשבילכם!

אז למי סופר צללים מתאים?

למי שעסוק מדי בשביל לכתוב-
תהליך קצר וממוקד שלא
דורש ממך הרבה זמן

למי שרוצה ייעוץ בהנגשת הספר לקהל הרחב בצורה
המקצועית ביותר

למי שרוצה
שהספר ייכתב ויצא לאור
הכי מהר שאפשר

למי שזה ספרו הראשון
וצריך עזרה וליווי
מקצועי בכתיבה

רוצים להתייעץ עם מישהו מהתחום שלכם ולשמוע ממקור ראשון איך ספר אוטוריטה הרים לו את העסק?

השאירו לנו פרטים ומה העיסוק שלכם
ואנחנו נדע עם מי לקשר אתכם!

ספרי ניב בתקשורת

שאלות ותשובות

אנו חברת ההפצה המובילה בישראל, עם למעלה מ-700 ספרים מדי שנה. יש לנו אוריינטציה שיווקית מוכחת, אחריות מלאה על המוצר הסופי, נוכחות חזקה בשבוע הספר, ממשק חנות אונליין מתקדם ועוד…

מרוויחים ממכירה ישירה או מקוונת, הרצאות, השקות, סדנאות, רשתות הספרים המובחרות, אמזון ועוד…
השאירו לנו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם עם כל המידע ומתחילים לעבוד!

רוצים לצאת לדרך עם ספר אוטוריטה משלכם?

השאירו פרטים כאן

תקנון פרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" 

 • כללי
 1. ברוכים הבאים לפרויקט "מאורעות 7 באוקטובר: הסיפור שלכם" (להלן: "הפרויקט") המופעל על ידי חברת ניב בוקס טכנולוגיות בע"מ, ח.פ 515508711, (להלן: "החברה") באמצעות אתר האינטרנט של  החברה nivbook.co.il (להלן: "האתר").
 2. הרישום לפרויקט ומשלוח הקבצים מתבצע באמצעות האתר ומהווה הצהרה מצד הנרשם כי קרא את הוראות תקנון זה על התנאים וההגבלות הכלולים בו, הבין אותן, הסכים להן והוא מתחייב לפעול על פיהן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הנרשם לבין החברה.
 3. התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל הנרשמים לפרויקט מוטלת החובה להתעדכן בתקנון העדכני בהתאם. 
 4. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני/בנות שני המינים והשימוש בלשון זכר ו/או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. 
 5. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.
 • קצת על הפרויקט
 1. פרויקט "סיפורי מלחמה" הוא יוזמה וולונטרית מצד החברה, שמטרתו לאפשר לנפגעי המלחמה, במישרין ו/או בעקיפין, לספר את סיפוריהם ממלחמת "חרבות ברזל" ומאירועי 07.10.23, באמצעות הפקת ספר המרכז סיפורים. הספר יתורגם לשפות נוספות ויופץ בארץ ובעולם (כל הרווחים ממכירת הספר יועברו לתרומה עבור תושבי עוטף עזה)."
 2. מטרת הפרויקט היא איסוף סיפורים קצרים, עד 1,000 מילה לכל סיפור, והבאתם לידיעת הציבור בארץ ו/או בעולם, למען יראו וידעו את אשר חוו תושבי ואזרחי מדינת ישראל (להלן:  "הסיפור" ו/או "הסיפורים").
 3. הסיפורים אשר ייבחרו על ידי החברה, ייערכו ויאוגדו לכדי ספר ו/או חוברת ו/או יוטמעו יחד או כל סיפור לחוד, במסגרת אמצעי המדיה העומדים לרשות החברה (כגון: רשתות חברתיות, פוסטים, סרטונים, אנימציות, בלוגים, כתבות, אתרי אינטרנט, פרסום ממומן וכד'). 
 4. הרישום לפרויקט, משלוח הסיפור והפקתו ו/או הפצתו, אינם כרוכים בתשלום והחברה מתחייבת לשאת בכל העלויות הכרוכות בתהליך.
 5. כל ההכנסות ו/או הרווחים אשר יתקבלו, במידה שיתקבלו, מהפרויקט, יועברו לתרומה לגופים המוגדרים כמלכ"ר בלבד וללא כל כוונת רווח.
 6. החברה אינה מתחייבת לעשות שימוש בכל הסיפורים אשר יועברו לעיונה והיא שומרת על זכותה לבחור ולברור סיפורים על פי שיקול דעתה, מבלי לעדכן או ליידע את הנרשמים.
 7. החברה שומרת על זכותה להפסיק את הפרויקט בכל עת, אף לאחר קבלת סיפורים מאת הנרשמים.
 • תהליך הרישום לפרויקט
 1. במסגרת הפרויקט, מזמינה החברה את הציבור לשלוח אליה סיפור אישי כתוב הקשור לאירועי "מלחמת חרבות ברזל".
 2. אופן הרישום לפרויקט מתבצע באמצעות רישום באתר, כאשר לאחר מענה על סדרת שאלות, רישום פרטי הנרשמים ואישור תקנון זה (להלן: "הנרשם" ו/או "הנרשמים"), יתאפשר בידי הנרשמים לשלוח את סיפוריהם באמצעות קובץ Word/Doc.
 3. הזכאות להירשם לפרויקט תקפה לכל אזרח/תושב אשר מלאו לו 18 שנים, ובהצגת תעודה מזהה. קטין המבקש להירשם לפרויקט ייחשב כקטין אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסים.
 4. הנרשמים מתחייבים לכלול במסגרת סיפוריהם עובדות ו/או אירועים מבוססים ואמיתיים ומתחייבים שלא לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית. נרשם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים על פי כל דין.
 5. כמו כן, מתחייבים הנרשמים שלא לכלול במסגרת סיפוריהם כל מידע מסווג ו/או מידע העלול לפגוע בביטחונה של מדינת ישראל ו/או כל מדינה אחרת, כל מידע שיש בו לשון הרע והוצאת דיבה ו/או כל ביצוע עבירה אחרת. 
 6. החברה לא תישא בכל אחריות למידע ו/או לנכונותו שיישלח על ידי הנרשמים לפרויקט או בגין כל עובדה, מסמך, סרטון, תמונה או כל פרט אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 7. החברה תהיה רשאית לערוך לשונית, תחבירית וספרותית את הסיפור שיישלח אליה מאת הנרשמים, לעמד, לשנות או להוסיף פרטים ובלבד שאין אלו עובדות שאינן ידועות לה, ובלבד שבטרם פרסום או הפצת הסיפור, קיבלה את אישור הנרשם לשינויי העריכה כאמור.
 8. כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפורים ו/או לתוכנם ולרבות התכנים המופיעים בהם, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 9. הרישום לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים ע"י הנרשם מהווה הסכמה מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר אשר יישלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל רשות מפורשת בכתב או בעל פה מאת הנרשם. 
 10. הנרשם לא יהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידו אל החברה.
 • ביטולים  
 1. הנרשם יהיה רשאי לפנות אל החברה בבקשה שלא לפרסם את סיפורו, ובלבד שלא החלה החברה לעבוד על החומרים ששלח. לאחר שאישר הנרשם את הקובץ הסופי להפצה, לא יוכל עוד לחזור בו מהפצתו.
 2. החברה רשאית בכל עת להחליט שלא לפרסם סיפור כזה או אחר – כולו או חלקו, זאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן הודעה לנרשם או במתן הנמקה, ובמקרה כזה לא תעמוד לנרשם כל טענה כלפי החברה.
 • הצהרת הנרשם
 1. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנים, שקראתי ואני מסכים לכל הוראות תקנון הפרויקט.
 2. אני מודע לכך כי רישומי לפרויקט ומשלוח הסיפור ו/או החומרים אל החברה מהווה הסכמתי מראש ובכתב לחברה לעשיית שימוש בכל חומר שאשלח אליה – כולו או מקצתו, לרבות להפצתו, אחסונו במאגרי מידע, לשדרו, להדפיסו, לשכפלו, להעתיקו, לשווקו, לתרגמו בכל שפה, להציגו בפומבי בכל דרך ובכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, לרבות עשיית שימוש מסחרי מכל סוג שהוא והכול מבלי לקבל את רשותי המפורשת בכתב או בעל פה. 
 3. כמו כן, אני מודע לכך כי כל זכויות הקניין הרוחני הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, ביחס לסיפור או לכל חומר שאעביר אל החברה, הם רכושה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית לעשות בהם כל דבר על פי שיקול דעתה. 
 4. אני מודע כי לא אהיה זכאי לכל תשלום ו/או רווח ו/או תמלוגים בגין הסיפור ו/או החומרים שיועברו על ידי אל החברה.
דילוג לתוכן